24 Червня 2020
Новини

Коронавірус у ЗСУ: кількість хворих на COVID-19 постійно зростає

Коронавірус у ЗСУ: кількість хворих на COVID-19 постійно зростає

У Збройних силах України станом на 24 червня в лавах ЗСУ на коронавірус хворіють 145 військових. За минулу добу захворіли ще 8 військових.

У Збройних силах одужати від коронавірусу вдалося 266 військовим, повідомляє пресцентр Командування Медичних сил ЗСУ

Станом 24 червня в Збройних Силах України хворіє 145 людей на COVID-19. Всього за час пандемії одужало – 284 особи, летальних випадків – 5.

На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 407 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 74 особи, – йдеться у повідомленні.

За минулу добу зареєстровано 8 нових випадків захворювання на коронавірус.

У ЗСУ наголошують, що найчастіше військові інфікуються під час епізодичних зустрічей з друзями та рідними, з якими не проживають разом та нечасто бачаться.

Смертельні випадки зараження: хронологія подій

Вперше коронавірус у ЗСУ виявили 2 квітня – майже за місяць після того, як в Україні підтвердили перший випадок коронавірусу. Тоді захворіла працівниця військового шпиталю на Хмельниччині.

Про першу смерть від коронавірусу у лавах військових стало відомо 7 квітня – померла працівниця однієї з військових частин Івано-Франківської області. З 20 березня жінка була на лікуванні вдома, однак за тиждень її стан погіршився і її госпіталізували до реанімації. 6 квітня вона померла.

16 квітня стало відомопро другу жертву коронавірусу у ЗСУ. У реанімаційному відділенні Львівської обласної інфекційної лікарні помер чоловік, який мав супутні з вірусом хвороби. Симптоми у чоловіка з'явилися 1 квітня, а вже за тиждень його під’єднали до апарату штучної вентиляції легенів.

27 травнязафіксували третю смерть від коронавірусу у ЗСУ. Помер військовий у Львівській області. Тиждень він лікувався вдома, потім його госпіталізували, але від ускладнень чоловік помер. ПЛР-тестування показало коронавірусну інфекцію вже посмертно.

31 травня повідомили про четверту смерть у лавах ЗСУ – у реанімації помер військовий з Чернівецької області. Від 22 травня він лікувався вдома, а через п'ять днів опинився у лікарні через погіршення здоров'я. Врятувати чоловіка не вдалося, медики зазначають, що у нього були супутні хронічні захворювання.

18 червня стало відомо про п’яту смерть військового від COVID-19. У військово-медичному центрі Києва помер начальник Львівського військового госпіталю Іван Гайда. Коронавірус у нього виявили 4 червня. Врятувати його життя не вдалося, у військового були супутні захворювання.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: збройні сили україни, коронавірус, Україна
В тему