24 Червня 2020
Новини

Кордони ЄС можуть залишитися закритими для українців і після 1 липня

Кордони ЄС можуть залишитися закритими для українців і після 1 липня

В'їзд українцям на територію Євросоюзу можуть заборонити і після 1 липня.

Такий проєкт розглядають в ЄС, згідно з яким головним критерієм для відкриття кордонів стане число випадків COVID-19 в тій чи іншій країні за останні 14 днів. Проект документа опинився в розпорядженні газети The New York Times.

Видання зазначає, що європейські законодавці ведуть дебати, чи пускати в ЄС жителів тих держав, де зафіксовано менш як 16 нових заражень на 100 тисяч населення, або менше ніж 20 нових заражень.

Україна у разі затвердження будь-якого з цих варіантів не зможе розраховувати, що наші громадяни зможуть відвідувати країни ЄС без перешкод.

Відзначимо, Україна станом на початок тижня потрапила до списку країн "червоної зони". Це означає, що вона не відповідає критеріям захворюваності на COVID-19 для активного відновлення міжнародного авіасполучення.

У повідомленні Державного агентства розвитку туризму України йдеться, що показник захворювання COVID-19 в нашій країні становить понад 40 випадків на добу на 100 000 населення, що значно перевищує допустимий рівень, який розглядають в ЄС.

Крім того, ЄС може заблокувати в'їзд американцям, росіянам і бразильцям.

Раніше Єврокомісія рекомендувала всім країнам Європейського союзу відкрити внутрішні кордони до кінця червня.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: євросоюз, українці, Світ
В тему