23 Червня 2020
Новини

Що відомо про стан жінки, яку зґвалтували поліцейські в Кагарлику

Що відомо про стан жінки, яку зґвалтували поліцейські в Кагарлику
Фото ілюстративне

Жінка, яку зґвалтували у Кагарлику, зараз перебуває вдома.

Про це адвокатка потерпілої Олена Сотник зазначила в ефірі 24 каналу.

За її словами, потерпіла потребує термінову допомогу психолога та охоронців. Наразі її виписали з лікарні.

За словами Сотник, потерпілій зараз психологічно дуже важко.

"Як жінка я вважаю, що вона перебуває у складному психологічному стані. Якнайшвидше з нею почне працювати дуже якійсний психолог. Я сподіваюся, що їй найближчим часом стане краще", – запевнила Сотник.

Великою проблемою, за словами адвокатки, є відсутність охорони для потерпілої, яку мали надати правоохоронці. Саме через це жінка та її рідні живуть у страху, адже через погрози бояться навіть вийти на вулицю.

"Ті постанови про забезпечення заходу ходять з одного відомства в інше. Цілодобову персональну охорону поліція нібито не може забезпечити. Дуже багато питань, про які ми будемо публічно говорити і вимагати забезпечення охорони для свідка, який сьогодні є у загрозі та небезпеці", – заявила Сотник.

Попередній адвокат блокував доступ до потерпілої, – Сотник

Олена Сотник розповіла, що спочатку хотіла просто запропонувати адвокату потерпілої допомогу, аби вести спарву разом. Однак той не захотів виходити на зв'язок.

"Він достатньо серйозно блокував вихід на зв'язок. Ба більше, до Нелі доступ був серйозно обмежений. Ніхто з адвокатів, які б хотіли їй допомогти, не могли жодним чином з нею поговорити. Це викликало підозри", – розповіла адвокатка.

Саме тому Олена Сотник разом з іншими адвокатками об'єдналися та вирішили допомогти жінці, яка постраждала. Вона додала, що попередній адвокат не подавав жодних клопотань. 

"Ми будемо звертатися до слідства з низкою клопотань щодо додаткових слідчих дій, доказів та експертиз. Також будемо клопотати про її допит на поліграфі і фіксувати її покази в суді", – зазначила Сотник.

Довідка. Інформація про те, що нардепка 8-го скликання від "Самопомочі" Олена Сотник є новою адвокаткою потерпілої, з'явилась вчора, 22 червня 2020.  Окрім неї, постраждалу у зґвалтуванні у Кагарлику захищають ще четверо адвокатів, з яких троє – жінки.

Нагадаємо, в травні поточного року в райвідділ поліції в Кагарлику для допиту в якості свідка запросили дівчину. У відділенні поліції її кілька годин били і гвалтували. Після скандалу райвідділ розформували, а двох підозрюваних правоохоронців заарештували на два місяці.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: згвалтування, Україна
В тему