17 Червня 2020
Новини

Назвали три умови повернення Криму Україні

Назвали три умови повернення Криму Україні

Є три умови, які допоможуть Україні повернути Крим, — каже ексміністр закордонних справ Павло Клімкін.

Це національна ідея, стратегія, яка має бути зрозумілою кожному українцю і світовим партнерами, та політична воля. Про це він сказав в коментарі 24 каналу. За його словами, адекватна стратегія щодо повернення Криму є абсолютно зрозумілою, адже включає дуже прості елементи. Однак їх потрібно реалізовувати кожного дня.

"По-перше, Крим потрібно зробити проблемою для Росії, проблемою внутрішньополітичною і в зовнішньому контексті, так, щоб це був "чемодан" не просто без ручки, а реально "чемодан", яким потрібно опікуватись. Тут ми маємо дуже послідовно працювати, деякі речі зроблені, але маємо йти далі", – пояснив Клімкін.

По-друге, за словами ексміністра, треба робити Росії проблеми на всіх міжнародних майданчиках щодо Криму.

"І третій момент – ми маємо бути готові забрати Крим, а для того кримчани, в яких реально відібрали Крим, мають розуміти, що Україна – це вільна достойна країна, де в кожного є шанс", – додав політик. 

Анексія Криму: як це було 

  • Захоплення Криму Росією відбулось у березні 2014 року. 
  • Російські окупанти почали перекидати на півострів своїх військових без розпізнавальних знаків. Згодом їх почали називати "зеленими чоловічками".
  • 16 березня 2014 на території Криму і міста Севастополя відбувся референдум про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу.
  • Цей референдум не визнали ані Україна, ані Європа, ані США.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, крим, Політика, росія
В тему

Останні матеріали