17 Червня 2020
Новини

СБУ проводить обшуки в «Укрзалізниці»

СБУ проводить обшуки в «Укрзалізниці»

На структурних підрозділах "Укрзалізниці" та комерційних структурах тривають обшуки через закупівлю неякісних запчастин на 100 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

"Оборудку організували представники комерційних структур за "підтримки" посадовців керівного складу Укрзалізниці. Через високий рівень зносу рухомого складу та нестачу коштів на оновлення основних засобів, зловмисники налагодили постачання запчастин та обладнання неналежної якості.

Продукція не відповідала встановленим характеристикам, була із явними ознаками попереднього використання. Частина запчастин, за версією слідства, виготовлена в кустарний спосіб, частина - викрадена з вітчизняних підприємств залізничної галузі", - йдеться у повідомленні.

У СБУ заявили, що, за висновками експертів, експлуатація такого обладнання на рухомому складі УЗ призводила до системного виходу його з ладу, виникнення надзвичайних подій та зривів перевезень.

"Зловмисники встигли поставити Укрзалізниці неякісної продукції на понад 100 мільйонів гривень. Значна частина коштів привласнювалась фігурантами через фірми із ознаками фіктивності", - додали в СБУ.

У 5 регіонах України проходять санкціоновані обшуки на структурних підрозділах АТ "Укрзалізниця" та комерційних структурах, виробничих і офісних приміщеннях та місцях проживання фігурантів.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: укрзалізниця, сбу
В тему

Останні матеріали