13 Червня 2020
Новини

В Луцьку пройшла акція «Чистоліто-2020»

В Луцьку пройшла акція «Чистоліто-2020»

В Луцьку 13 червня на багатьох локаціях міста пройшла акція «Чистоліто-2020».

Про це повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

«Під час акції лучани на багатьох локаціях міста та Прилуцького округу здійснювали прибирання сміття та наведення ладу у парках, скверах, зонах відпочинку та прибережних смугах.

Дякую усім, хто долучився до акції», - йдеться у повідомленні.

"Прибрали сьогодні кілька парків і територій Луцької об’єднаної територіальної громади в рамках загальноміської акції «Чистоліто». У районі села Дачне виявили величезну кількість сміття, тому вирішили найближчим часом організувати ще одну толоку із залученням місцевих громад.

Приємно відзначити, що територія центрального парку стала чистішою, адже минулоріч ми вичистили гори відходів на ділянці вздовж річки. Також прибирання відбувалось у парку 900-річчя. Щира подяка всім, хто доклав сьогодні зусиль для того, щоб наше рідне місто стало чистішим. Ця робота вже дає свій результат – в деяких районах сміття стало менше, якщо порівняти з минулим роком", - зазначив перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

До загальноміського прибирання територій долучилися представники міської влади- секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступники міського голови Костянтин Петрочук та Ірина Чебелюк,радник міського голови Ігор Поліщук, депутати, трудовий колектив міської ради, облдержадміністрації, обласного центру зайнятості, Торгово-промислової палати, викладачі та вихованці спортивних шкіл, закладів загальної середньої освіти, багатьох інших установ, підприємств та організацій міста, учнівська та студентська молодь, а також велика кількість небайдужих лучан.

“На жаль, через карантин не вдалося провести толоку навесні, перед Великоднем. Але ми провели її влітку. І хоча сміття у парках та скверах зібрали менше, ніж попередні роки, та все ж його було чимало. Дякую усім учасникам толоки за активну участь”, - зазначив радник міського голови Ігор Поліщук.

“Усі ми хочемо бачити наше місто чистим, охайним, затишним. Щороку до загальноміських толок долучається усе більше охочих. Це гарна традиція, яка склалася протягом багатьох років. Чисто не там, де прибирають, а там де не смітять”, - акцентував секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

Акцію “Чистоліто-2020” проводили у різних локаціях міста. ЇЇ учасники протягом двох днів прибирали 18 забруднених зон, серед яких - Центральний парк культури та відпочинку ім. Лесі Українки, парк 900-річчя Луцька, сквер біля храму Всіх Святих Землі Волинської, Теремнівські ставки, прибережна смуга річки Жидувка у мікрорайоні ЛПЗ, оглядовий майданчик на вулиці Гірній, схили заплави річки Стир, майданчик біля альтернативного інтеграційного простору "Гармидер ангар-stage", що на вулиці Залізничній, маєток Габрієли Запольської на території Прилуцького старостинського округу, сквер Героїв Майдану. Спільними зусиллями лучани очистили від сміття велику ділянку прибережної смуги річки Стир.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, луцьк, луцька міська рада, ігор поліщук
В тему

Останні матеріали