11 Червня 2020
Новини

Вакарчук розповів, чи балотуватиметься у мери Києва або Львова

Вакарчук розповів, чи балотуватиметься у мери Києва або Львова

Святослав Вакарчук заявив, що не виключає варіант про можливу участь у виборах міського голови Києва чи Львова.

Про це він говорив з журналістами після своєї заяви про складання мандата, повідомляє 24 канал.

У нього прямо запитали, чи планує він брати участь у виборах мера Києва. Сам лідер "Голосу" такий варіант не виключив і заявив, що робитиме усе для того, аби підігріти інтерес до його політичної сили.

"У нас є план, є з'їзд партії. Там будуть представлені всі наші кандидати, вони будуть цікаві – деякі очікувані, деякі зовсім неочікувані. Однак усі будуть вести нашу партію вперед", – запевнив Святослав Вакарчук.

Також зазначають, що одним з найочікуваніших кандидатів на місцевих виборах також є Сергій Притула. У політичних колах прогнозують, що він може балотуватися як у Києві, так і у Львові.

У партії "Голос" такий варіант не виключають. Втім поки що партія всіх карт не розкриває і однозначно не відповідає – буде Притула балотуватися чи ні.

Нагадаємо, Вакарчук пояснив, що свою місію він виконав – провів партію в парламент, а надалі планує зосередити увагу на інших речах, про які оголосить згодом.

Водночас Вакарчук запевнив, що він не покидає партію "Голос" і не йде з великої політики. Поки що він лише покидає парламент.

Тепер рішення Святослава Вакарчука ще має підтримати Верховна Рада України. Для цього потрібно більшість голосів депутатів. Голосування має відбутися впродовж 10 днів після подачі заяви депутатом.

Замість Вакарчука до парламенту може пройти Аліна Свідерська. Вона відома юристка, яка на парламентських виборах у 2019 році йшла 19 у списку партії "Голос".

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: святослав вакарчук, київ, львів, вибори
В тему

Останні матеріали