Ківерцівська міська ОТГ скасувала деякі заходи послаблення карантину.
Про це йдеться на сайті ОТГ.
Посадовці пояснюють таке рішення стрімким зростанням хворих на коронавірус в області.
Розпорядженням міського голови В. Жгутова на території Ківерцівської ОТГ скасовані такі послаблення карантинних обмежень:
- проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше ніж 50 осіб;
- проведення релігійних заходів за умови перебування не більше однієї особи на 10 кв. метрах площі будівлі, де проводиться релігійний захід;
- діяльність готелів (крім функціонування ресторанів у готелях);
- роботу закладів фізичної культури і спорту, спортивних залів, фітнес- центрів (крім проведення групових занять з кількістю учасників більше ніж 10 осіб);
- відвідування занять в групах не більше ніж 10 осіб в закладах освіти, проведення професійно-практичної підготовки та державної кваліфікаційної атестації в закладах професійної (професійно-технічної) освіти;
- діяльність закладів харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів;
- діяльність закладів культури, зокрема з прийманням відвідувачів за рішенням власника (органу управління), у тому числі культурних заходів, за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв. метрах площі приміщення, де проводиться захід.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Підтвердили загибель волинянина Миколи Войтюка
Сьогодні, 11:28
На Волині біля залізничного переїзду виявили тіло чоловіка
Сьогодні, 08:58
Помер військовий хірург з Волині Андрій Кострубський
Сьогодні, 08:44
На фронті загинув молодий Герой з Нововолинська Валентин Агеєнко
Сьогодні, 08:31
Підтвердили загибель захисника з Маневичів Олександра Бусла
19 Червня 2026
На Донеччині загинув захисник з Волині Віктор Зенц
19 Червня 2026
Затримали підозрюваного у вбивстві пенсіонерки на Волині
18 Червня 2026
Реклама





