10 Червня 2020
Новини

З Волинської ОДА звільнили скандального чиновника, – ЗМІ

З Волинської ОДА звільнили скандального чиновника, – ЗМІ

З Волинської ОДА звільнили Костянтина Нестеренка, директора департаменту соціальної політики.

Відповідне розпорядження голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко підписав 10 червня. Про це ІА Волинські новини стало відомо із власних джерел.

Справа в тім, що чиновник із сумнівною репутацією, родом з Луганщини, щойно посівши керівну посаду, взявся вимагати у підлеглих відкати, шантажував, погрожував та ображав.

Така поведінка Костянтина Нестеренка, який був призначений 24 квітня без проведення конкурсу, збурила керівників п’яти інтернатних закладів області. Однак вони не побоялися публічно заявити про тиск та неприйнятну поведінку посадовця й зрештою домоглися справедливості.

20 травня директори обласних установ оприлюднили спільне звернення до поліції та Волинської обласної ради, яка є засновником комунальних підприємств. Йдеться про керівників Горохівського, Руденського, Олицького, Голобського психоневрологічних інтернатів та Луцького геріатричного пансіонату.

У відповідь на це звернення та резонанс, яке воно спричинило, у Волинській ОДА 21 травня було порушено дисциплінарне провадження стосовно начальника департаменту соцполітики, а самого посадовця відсторонено від виконання обов’язків.

Зрештою дисциплінарна комісія встановила низку фактів, які вказують на недотримання чиновником таких принципів державної служби, як верховенство права, законність, професіоналізм, доброчесність тощо. Крім того, комісія з’ясувала, що Нестеренко дійсно зловживав службовим становищем, порушував правила етичної поведінки державних службовців.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
В тему