«Якщо заразу привезеш, ми тобі хату спалимо»: з Волинської інфекційної звільняються працівники
![«Якщо заразу привезеш, ми тобі хату спалимо»: з Волинської інфекційної звільняються працівники](https://t1.ua/photos/articles/2020/06/46238_1_1097.jpg)
З Волинської обласної інфекційної лікарні звільнилися лікар та чотири медсестри.
Одна лікарка відновила відпустку з догляду за дитиною, про це повідомляє Район.Медицина.
Нагадаємо, станом на 23 березня тоді ще очільник охорони здоров’я ОДА Ігор Ващенюк повідомляв, що не володіє інформацією стосовно звільнень медиків «інфекційки».
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister_mob.jpg)
«Пішли досвідчені медики. Ті, що залишились, – «золотий фонд». Вони прийшли за покликанням і залишились вірними професії», – каже медична директорка Любов Серба.
Натомість у лікарню прийшла працювати молодь.
«Боляче дивитись, коли люди працюють у важких умовах, віддають себе хворим, втомлюються фізично і психологічно, а потім ще й мають проблеми», – каже Любов Серба.
Одна медсестра боїться повертатися в село після зміни. Люди знають, що вона працює в інфекційній лікарні, і кажуть їй: «Якщо ти нам сюди заразу привезеш, ми тобі хату спалимо».
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.