У трьох працівників Любешівської РДА діагностували коронавірус.
Про це йшлося у вівторок, 9 червня, під час брифінгу в ОДА, - пише ІА "ВолиньPost".
Заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак повідомила, ще один випадок виявили у сімейному вогнищі.
За словами посадовиці, визначили коло контактних осіб, яких наразі 19. Усі вони знаходяться на самоізоляції.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На Запоріжжі загинув воїн з Волині Сергій Шуляр
Сьогодні, 08:51
Помер захисник з Ковельщини Микола Михалевич
Сьогодні, 08:41
Помер захисник з Любешева Іван Сокирка
Сьогодні, 08:34
У Запорізькій області загинув захисник з Волині Григорій Кошелюк
Сьогодні, 08:13
На Донеччині загинув волинянин Богдан Лехуш
12 Червня 2026
На Донеччині загинув захисник з Волині Олександр Бондаренко
12 Червня 2026
У Польщі - смертельна ДТП за участю волинян
12 Червня 2026
Реклама





