4 Червня 2020
Новини

В Білорусі Лукашенко призначив новий уряд та прем'єр-міністра – Романа Головченка

В Білорусі  Лукашенко призначив новий уряд та прем'єр-міністра – Романа Головченка

В Білорусі за один день президент Олександр Лукашенко призначив новий уряд та прем'єр-міністра. Так, 3 червня відправив колишній уряд був відправлений у відставку. Вже 4 червня  з'явилися нові кадрові призначення, зокрема і голова уряду: ним став Роман Головченко.

Роман Головченко до цього працював головою Держкомвоєнпрому. Про склад нового уряду Білорусі повідомляє видання Белсат.tv.

Новий склад уряду Білорусі: що відомо

  • Роман Головченко – прем'єр-міністр Білорусі.
  • Микола Снопков – перший віце-прем'єр.
  • Дмитро Крутой – заступник голови адміністрації президента
  • Олександр Суботін – віцепрем'єр.
  • Юрій Тертелю – глава Госконтроля
  • Міністр інформації – Ігор Луцький.
Що відомо про нового прем'єра? Головченко народився 10 серпня 1973 року. У 1996 році закінчив Московський державний інститут міжнародних відносин МЗС Російської Федерації за фахом "міжнародні відносини", в 2003 році – Академію управління при президенті. Починав кар'єру в Радбезі, в 2002-2005 році був заступником начальника відділу Генпрокуратури, працював в Адміністрації президента, Держкомвоєнпромі. У 2013-2018 роках був послом Білорусі в ОАЕ.

Чому Лукашенко відправив уряд у відставку

Перед наступними президентськими виборами, які мають відбутися 9 серпня 2020 року, Лукашенко вирішив розпустити уряд. У своєму зверненні він вказав, що планував змінити міністрів давно, а нові кандидатуру підбирали протягом пів року. 

У той же час Лукашенко заявив, що міняти усіх членів правління одночасно наразі було б неправильно. Тому "різких і радикальних перестановок" не буде. Зрештою, люди які вже отримали свої посади, справді не є новачками у білоруській політиці. 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, білорусь, олександр лукашенко, Політика
В тему