3 Червня 2020
Новини

Хто очолює «Слугу Народу» на Волині

Хто очолює «Слугу Народу» на Волині

Волинську обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив народний депутат Валерій Стернійчук, член парламентського Комітету з питань антикорупційної політики.  А Ігор Чернюх, Ігор Лісовський, Андрій Задорожній та Олександр Сачук стали членами ради облорганізації.

Рішення про призначення ухвалили члени обласної партійної організації під час конференції осередку. Його також затвердили Вищою радою партії, - повідомили у пресслужбі партії.

Валерій Стернійчук народився у 1981 році. Є співзасновником організації «Волинський актив молоді», членом громадської ради при Луцькому міському голові. У 2015 році балотувався до Луцької міської ради. Під час президентських виборів 2019 року очолив команду Зеленського у Волинській області.

«У 2019 році я очолив команду Володимира Зеленського на Волині, разом із однодумцями ми успішно пройшли як президентські, так і парламентські вибори. Нам спільними зусиллями вдалося кардинально оновити центральну владу. Проте її добрі наміри дотепер наражаються на спротив місцевих феодалів. Тому на цьому етапі першочерговим завданням для осередку партії вважаю повне перезавантаження органів місцевого самоврядування, наповнення його кадрами з  людськими обличчями і щирими намірами змінити законсервовану ще з радянських часів систему. Кістяк волинської «Зе!команди» формують саме такі люди, яким я дякую за багаторічну підтримку і терпіння. Знаю, що наші ідеї підтримує значна частина волинян, які постійно приєднуються до команди», – зазначив Валерій Стернійчук.

Членами ради Волинської партійної організації стали: Ігор Чернюх, Ігор Лісовський, Андрій Задорожній та Олександр Сачук.

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко підкреслив, що обласні осередки партії не є передвиборчими штабами і працюватимуть також і після місцевих виборів.

 «Ще під час парламентської кампанії ми обіцяли встановити постійний зворотний зв’язок із громадянами. Для цього потрібні представництва партії. Наші обласні структурні утворення стануть постійно діючими осередками спілкування з мешканцями кожного регіону. Ми не «спускатимемо» готові рішення з Києва, а лише допомагатимемо місцевим мешканцям розвивати той чи інший регіон. Є проблема? Вирішимо це разом!» – пояснив Олександр Корнієнко.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: слуга народу, Волинь, Політика
В тему