2 Червня 2020
Новини

Зґвалтування та побиття 18-річної студентки: поліція Києва прокоментувала історію

Зґвалтування та побиття 18-річної студентки: поліція Києва прокоментувала історію

У відділі комунікації столичної поліції спростували інформацію про те, що у Ірпіні подружжя тримало 18-річну студентку з Запоріжжя у трудовому рабстві.

В ексклюзивному коментарі ТСН в поліції повідомили, що дівчина приїхала до подружжя за власною згодою і вони спільно проживали втрьох.

"Так, дійсно було звернення до поліції від родичів дівчини. Але сама дівчина заяв і повідомлень про знущання і ґвалтування не робила. Вона хотіла дорослого життя. І, за її словами, дійсно познайомилася в інтернеті з чоловіком, сама приїхала до Ірпіня, викинула свій телефон, бо не хотіла спілкуватися зі своєю родиною.

Тут її зустрів чоловік з дружиною. Вони жили утрьох, у них були сексуальні стосунки втрьох. А потім, як вона сама сказала, їй це набридло і вона зателефонувала рідним, які приїхали і забрали"розповіла керівник відділу комунікації поліції Київської області Віталія Грохольська.

Вона також додала, що із заявами та скаргами до поліції ніхто з цього приводу не звертався.

Нагадаємо, місцеве видання "Районка" повідомило 2 червня, що у Києві подружжя тримало 18-річну студентку з Запоріжжя у трудовому рабстві. Дівчину ґвалтували та били, щоб вона продавала листівки у переході метро у Києві. Родичі заявили про зникнення 18-річної Люби К. ще понад місяць тому. Як виявилося, ще навесні дівчина на сайті знайомств познайомилась з чоловіком. За словами студентки, він був милий та люб'язний, зізнався у коханні та запрошував до себе.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: київ, запоріжжя, секс, згвалтування
В тему