На Коронавірус захворів депутат ВРУ від "Слуги народу" Валерій Божик.
Як передає РБК-Україна, про це повідомила заступниця глави президентської фракції Євгенія Кравчук.
Божика вже ізолювали. Апарат Ради складає списки людей, які раніше контактували з нардепом.
"Так, дійсно, буквально кілька годин тому прийшов позитивний результат [на коронавірус]. Депутат на ізоляції, триває епідеміологічне розслідування", – розповіла Кравчук.
Валерій Божик – заступник голови парламентського комітету з питань правової політики. За словами Кравчук, ймовірно, саме члени комітету першими захочуть пройти тестування на COVID-19.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На Київщині депутат фотографував сідниці колег під час гімну
12 Червня 2026
Верховна Рада ухвалила закон про «податок на OLX»
9 Червня 2026
Помер знаний депутат Берестечківської міськради
8 Червня 2026
У Луцькій міськраді – новий депутат
27 Травня 2026
Реклама





