У Луцьку відновило роботу Генконсульство Республіки Польща та візовий центр.
Як зазначають на сторінці військової частини 1141 НГУ у Facebook, військовослужбовці виконують завдання з охорони дипломатичної установи та забезпечення громадського порядку в режимі 24/7.
У період пандемії додалося ще одне завдання – стежити за дотриманням карантинних вимог відвідувачами.
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister_mob.jpg)
Після відновлення роботи щодня біля візового центру можна спостерігати довгі черги громадян. Усі прагнуть отримати робочі візи. Аби потрапити на прийом, потрібно попередньо зареєструватися на сайті Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку. За день візовий центр приймає по кількасот людей, які хочуть працювати закордоном. Усі відвідувачі дотримуються встановлених правил.
«Між людьми обов’язково зберігається безпечна дистанція. Кожен в засобах індивідуального захисту (масці та одноразових рукавичках). Хто приходить без цих засобів захисту, таких людей мусимо повертати, адже безпека оточуючих – перш за все», - розповів начальник поста охорони порядку Богдан Сукач.
У приміщення візового центру теж пропускають по одному, аби всередині не створювався натовп. Там кожному відвідувачу проводять температурний скринінг та дезінфекцію рук. Станом на сьогодні осіб з підвищеною температурою тіла не було.
Як зауважують у повідомленні, самі гвардійці теж неухильно дотримуються заходів безпеки: носять захисні маски та рукавички, постійно користуються антисептиками та проводять дезінфекцію службових приміщень.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.