26 Травня 2020
Новини

На Волині піймали браконьєрів, що витягали рибу сітками

На Волині піймали браконьєрів, що витягали рибу сітками

На Волині, у Турійському, Шацькому та Маневицькому районах, рибпатруль зловив рибалок, що витягали рибу сітками.

Так, 22 травня на меліоративному каналі поблизу с. Новий Двір Турійського району Волинської області виявлено грубе порушення рибальства.

Двоє громадян здійснювали вилов риби забороненим знаряддям, виготовленим із сіткоснастевих матеріалів, яке не передбачене Правилами рибальства. Порушники встигли виловити рибу : щука - 2 екз. та в’юн - 2 екз. Оскільки водні біоресурси перебували у живому стані, здійснено їх випуск у природне середовище.

На осіб складено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлено до районного суду для притягнення порушників до відповідальності.

23 травня до Волинського рибоохоронного патруля надійшла інформація від небайдужих рибалок-любителів про порушення на озері Піщанське, поблизу с. Піща Шацького району, на території гідрологічного заказника «Піщанський».

Державні інспектори рибоохорони оперативно прибули на вказане озеро. Під час обстеження водойми знайдено безгосподарське майно. З водойми вилучено шість од. мисинових сіток, загальною довжиною 500 метрів.

24 травня рибпатрульні викрили аналогічні правопорушення. Інцидент стався на р. Оконка, поблизу с. Новосілки Маневицького району Волинської області.

Троє громадян здійснювали вилов риби трьома мисиновими сітками. Завдяки оперативним діям працівників рибпатруля порушники не встигли завдати шкоди рибному господарству.

На викритих громадян складено адміністративні протоколи за ч. 4. ст. 85 КУпАП. Матеріали справ направлено до суду для притягнення порушників до відповідальності. Заборонені знаряддя вилучено.

У період з 18 по 25 травня 2020 року державні інспектори Волинського рибоохоронного патруля зафіксували 45 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, складено 35 протоколів за порушення правил рибальства (ч. 3 ст. 85 КУпАП) та вісім – за грубі порушення (ч. 4 ст. 85 КУпАП).

Оформлено два акти виявлення та вилучення безхазяйного майна.

За даний період на порушників накладено 1 785 грн штрафів, решту буде накладено судами, куди скеровано матеріали. Збитки, завдані рибному господарству, склали 4 988 грн.

 Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 12 кг водних біоресурсів. Також вилучено 12 од. заборонених знарядь лову та ще 15 од. – за актами безхазяйного майна», - повідомив керівник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

В Управлінні Держрибагентства у Волинській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 360-78-40.

Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, риболовля
В тему

Останні матеріали