На Київщині у Переяславі спалах COVID-19 зафіксували у студентському гуртожитку.
Інфекцію виявили у пацієнта зовсім випадково – після операції внаслідок побутової травми. Про це розповів тимчасовий виконавець обов'язків голови КОДА Василь Володін, повідомляє 24 канал.
Хворому спершу провели експрес-тест на наявність антитіл до коронавірусу й після того, як він виявився позитивним – зробили ПЛР-тест.
Загалом у гуртожитку зараз проживає близько 165 людей. Усіх контактних осіб хворого вже визначено й нині проводиться збір зразків для аналізів.
"За результатами буде зрозуміло, чи є потреба запроваджувати суворі заходи щодо ізоляції цього гуртожитку", – сказав Володін.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
Хакери розробили копію «Резерв+»
19 Червня 2026
В упц мп відреагували на російську атаку по Лаврі
15 Червня 2026
росіяни влучили «шахедом» у Києво-Печерську Лавру
15 Червня 2026
У Києві демонтували пам'ятник Булгакову
4 Червня 2026
Псевдоінвалідність за 100 доларів: киянку зловили на волинському кордоні, а вона дала хабар
2 Червня 2026
росія масовано вдарила по Києву: є загиблі
2 Червня 2026
Реклама





