18 Травня 2020
Новини

В Україні фінансова скрута очікує на кожну другу родину з дітьми

В Україні фінансова скрута очікує на  кожну другу родину з дітьми

В Україні понад 6 млн людей можуть опинитися за межею бідності через соціально-економічну кризу, викликану COVID0-19. З них 1,4 млн — діти.

Таку невтішну статистику оприлюднив UNICEF Ukraine.

Згідно аналітики ЮНІСЕФ, рівень бідності зросте з 27% до 44%. Вплив на дитячу бідність буде ще більш відчутним — скрутне фінансове становище очікує кожну другу родину з дітьми.

«Ми маємо зробити все можливе, аби наслідки COVID-19 для дітей та їх родин були мінімальними. Від рішень держави сьогодні залежить майбутнє мільйонів дітей. Необхідно докласти зусиль, аби COVID-19 не став перешкодою у доступі до освіти, здорового харчування, достойних умов життя дітей та їх сімей», — зазначає Лотта Сильвандер, Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні.

ЮНІСЕФ закликає Президента, Парламент, Уряд та місцеву владу вжити термінових ефективних заходів соціального захисту для пом’якшення наслідків COVID-19. Незважаючи на обмеження державного та місцевих бюджетів, подолання дитячої бідності повинно стати головним пріоритетом, інакше у довгостроковій перспективі неминучі проблеми розвитку для всієї країни.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, фінанси, діти, коронавірус
В тему