17 Травня 2020
Новини

На Волині батько 8 дітей ловив рибу руками: його оштрафували

На Волині батько 8 дітей ловив рибу руками: його оштрафували

На Волині, Любешівщині, чоловіка покарано за браконьєрство. Так, на озері Тучне, що неподалік села Ветли Любешівського району, він перевищив  добову норму вилову водних живих ресурсів.

Відтак з Управління державного агентства рибного господарства у Волинській області до Любешівського районного суду надійшла справа.  Слухання справи відбулось 5 травня. Про це йдеться у постанові суду.

Суддя Віталій Глинянчук розглянув справу, яка надійшла, про притягнення до адміністративної відповідальності чоловіка, який займався браконьєрством.

Обвинувачений о 10 годині 4 березня на озері Тучне, що неподалік села Ветли Любешівського району, грубо порушив правила рибальства: з перевищенням добової норми вилову водних живих ресурсів на 1,5 кілограма руками впіймав чотири щуки, чотири окуні, 12 краснопірок, 15 пліток.

Чоловік у суді свою винуватість у скоєнні проступку визнав, у вчиненому розкаявся. Пояснив, що згадану рибу він зловив руками в озері Тучне.

При накладенні стягнення просив взяти до уваги, що він є пенсіонером, отримує мінімальну пенсію, є батьком восьми дітей, з яких неповнолітніми є двоє. У зв'язку зі скрутним матеріальним становищем клопотав відстрочити виконання постанови про накладення стягнення.

Суддя постановив визнати чоловіка винуватим у вчиненні правопорушення, передбаченого частиною четвертою статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення, і накласти штраф у розмірі 340 гривень з конфіскацією незаконно добутої риби.

Також він заплатить у користь держави 420 гривень судового збору та 3 519 гривень завданих порушенням збитків на спеціальний рахунок Любешівської селищної ради.

Також суддя дозволив відстрочити виконання постанови у частині накладення штрафу та стягнення завданих збитків на шість місяців.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, суд, риболовля
В тему