15 Травня 2020
Новини

На Київщині син відрубав матері голову та вирізав нутрощі, бо вона – відьма

На Київщині син відрубав матері голову та вирізав нутрощі, бо вона – відьма

На Київщині 38-річний чоловік жорстокого вбив свою 73-річну матір. Спочатку він  вирізав їй легені, а потім частину руки та голову.

Про це йдеться на сайті "Факти". За словами журналістів, після трагедії він, увесь у крові, бродив вулицями та навіть побував у магазині. Як відзначається, до поліції чоловік зателефонував сам та озвучив свою версію інциденту.

"За його словами, мати – відьма і постійно за ним спостерігала. Він відрізав їй голову, бо навіть після смерті жінка продовжувала розмовляти. Сусіди кажуть, то чоловік захоплювався сатанинською літературою", – відзначили журналісти.

Водночас, за іншою версією, підозрюваний нібито вживав наркотики, а також знав, що брат, який живе в Швейцарії, надсилає матері гроші.

Сусіди запевнили, що чули, як син вимагав віддати йому банківську картку. Але не викликали поліцію, оскільки, за їх словами, мати завжди захищала його.

"Вона захищала весь час свого сина, і це була її ініціатива нікуди не повідомляти. Вона все вважала, що він виправитися, що він хороший", – пояснила сусідка.

Так, за словами журналістів, підозрюваний може уникнути покарання. Сусіди стверджували, що ще кілька років тому батьки за гроші зробили синові довідку про неосудність, щоб він не загримів за грати за крадіжку.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, київ, кримінал, Надзвичайні події, вбивство
В тему

Останні матеріали