В Одесі попри карантин відновлюють роботу зоопарку.
Про це йдеться в повідомленні на сайті зоопарку.
Повідомляється, що він відкривається для відвідування з 15 травня. При цьому працюватиме в режимі карантинних обмежень:
- всі відвідувачі зобов'язані носити маски;
- буде проводитися вимірювання температури відвідувачів на вході;
- будуть встановлені дезінфікуючі засоби;
- будуть закриті експозиція "Акватераріум", дитячі ігрові майданчики та атракціони. Не буде працювати гурток юних натуралістів;
- тимчасово не будуть проводитися масові заходи, екскурсії, групові відвідування.
"Ми дуже просимо наших відвідувачів дотримуватися максимальної дистанції, триматися відокремленими сімейними групами. Зоопарк відкриває свої двері 15 травня о 9 ранку", - додали в адміністрації.
Нагадаємо, сьогодні Кабінет міністрів України в рамках ослаблення карантину дозволив відкрити непродовольчі ринки. При цьому уточнюється, що вони зможуть працювати лише за умови забезпечення протиепідемічних заходів.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
окупанти вдарили по Одещині
19 Червня 2026
Пригостив солодощами і заманив до вбиральні: в Одесі засудили молодика, який зґвалтував 8-річну сусідку
12 Червня 2026
Ексмеру Одеси Труханову знову продовжили обов'язки
1 Червня 2026
СБУ вполювала агентурну мережу фсб у двох областях
22 Травня 2026
В Україні виявили вже 63 випадки зараження хантавірусом
18 Травня 2026
В Одесі дитина провалилася під тротуар
12 Травня 2026
Реклама







