13 Травня 2020
Новини

У Ковелі церкву, де виявили хворих на COVID-19, зачинили

У Ковелі церкву, де виявили хворих на COVID-19, зачинили

На Волині, у Ковелі, в церкві Архистратига Михаїла захворів настоятель храму, а також коронавірус зафіксували у 17 прихожан. Відтак храм закрили, а богослужіння відмінили.

Про це Суспільному розповів прессекретар Володимир-Волинської єпархії УПЦ Володимир Мацур.

Коронавірусну інфекцію виявили у настоятеля та 17 прихожан церкви Архистратига Михаїла у Ковелі.

Читайте також

Завідувачка відділу епіднягляду і профілактики інфекційних захворювань обласного лабораторного центру Ірина Єнжиєвська розповіла: «Один випадок закінчився летально. Померла жінка, яка прибирала у цій церкві».

Зі слів прессекретаря Володимир-Волинської єпархії Володимира Мацура настоятеля тестували на COVID-19 двічі. З його слів священник здоровий.

Читайте також

«Храм знаходиться у місті Ковелі. Храм святого Архистратига Божого Михаїла. До сьогоднішнього дня богослужіння у даному храмі не проводилося. Священник повторно зробив аналіз на COVID і на сьогодні він перебуває вдома на самоілоляції. Тест показав негативний. Дезинфекцію у храмі проводили і проводять у храмах міста Ковеля», – заявив прессекретар Володимир-Волинської єпархії УПЦ Володимир Мацур.

Ірина Єнжиєвська розповіла, загалом у Ковельському районі, станом на 12 травня зареєстровано 84 випадки хвороби, у тому числі 81 у місті Ковелі.

Нагадаємо, у Ковелі померла 78-річна жінка, яка хворіла на коронавірус.

Читайте також

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, ковель, коронавірус, церква
В тему