11 Травня 2020
Новини

66-річний фермер через неврожай скоїв самогубство

66-річний фермер через неврожай скоїв самогубство

На Одщині 66-річний фермер скоїв самогубство, бо втратив через посуху 100% врожаю.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив голова Кілійської ОТГ Павло Бойченко.

За його словами, покінчив із собою житель села Шевченкове Володимир Сердюченко.

«Василь Миколайович був порядним фермером, він взяв в оренду 150 га землі у людей. Весь врожай був втрачений через посуху. Опинившись у складних фінансових умовах, не отримавши виразних відповідей від керівництва країни про компенсацію втраченого врожаю, доведений до відчаю, землероб не зміг пережити біди», - заявив Бойченко.

Він уточнив, що Сердюченко взяв в оренду земельні паї у жителів Шевченкового і, тільки на паї йому потрібно було виплатити близько 900 тис. грн.

«А врожаю немає... Доведений до відчаю чоловік вирішив добровільно піти з життя», - заявив глава ОТГ, висловивши співчуття рідним і близьким фермера.

Як підкреслює Бойченко, близько місяця тому, на підставі скарг фермерів, Кілійська міськрада підтримала звернення до центральних органів влади – просила надати допомогу звичайним аграріям, які опинилися на межі виживання.

«У держбюджеті аграрний фонд закладено у розмірі 4 млрд грн... Другий рік - неврожай, а в цьому році небувала посуха...», - наголосив Бойченко.

В аналогічній безвихідній ситуації значна частина аграріїв регіону. Завтра, 12 травня, повинна знову відбутися сесія Кілійської міськради - депутати хочуть знову звернутися до керівництва України.

В Україні завершився посів ярої пшениці, ячменю, вівса, гороху та цукрового буряка. В цілому засіяно 86% прогнозованих площ.


Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: самогубство, одеса
В тему