У Дніпропетровській області за добу зафіксували 41 новий випадок COVID-19.
Загальна кількість інфікованих перевищила 500. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Бондаренко.
На коронавірус захворіли двоє мешканців Дніпра, 35 жителів Кривого Рогу та четверо осіб із Софіївського району. Загалом на Дніпропетровщині зафіксували 519 випадків COVID-19, чотири людини померли.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На війні загинули троє захисників з Луцької громади
16 Червня 2026
росіяни обстріляли Дніпровський район у день жалоби
3 Червня 2026
росія атакувала житловий квартал у Дніпрі
2 Червня 2026
У Дніпрі рецидивіст зґвалтував і задушив 11-річного хлопчика
28 Травня 2026
Реклама







