4 Травня 2020
Новини

Послаблення карантину: у Києві оприлюднили вимоги для торгівлі фастфудом і кавою

Послаблення карантину: у Києві оприлюднили вимоги для торгівлі фастфудом і кавою

У Києві кав'ярні та МАФи, які торгують фастфудом, можуть запрацювати вже з 5 травня.

Київська міська державна адміністрація затвердила вимоги для продажу фастфуду у МАФах та роботи кав’ярень на виніс в умовах карантину. Про це йдеться в розпорядженні КМДА.

Згідно з документом, продаж їжі швидкого приготування і напоїв має відбуватися через спеціально обладнане віконце видачі. При цьому споживання їжі та напоїв на місці продажу заборонене, торгові точки мають працювати виключно "на виніс".

МАФи зобов’язані встановити у визначених місцях дозатори з антисептиками, а також забезпечити покупців достатньою кількістю одноразових серветок та рукавичок.

"Також у МАФах мають дотримуватися протиепідемічних вимог та дезінфекційних заходів, як то: масковий режим, щоденна термометрія персоналу, організація безпечного збору використаних засобів індивідуального захисту та їх утилізація, забезпечення дотримання дистанції як мінімум 1,5 метри тощо", - повідомили у КМДА.

За умови дотримання вказаних вимог, реалізація вказаних послуг може бути розпочато вже з 5 травня, додали у КМДА.

Сьогодні мер столиці Віталій Кличко заявив, що у рамках пом’якшення карантину міська влада планує дозволити продаж кави на виніс. Згідно з планом поступового виходу Києва з карантину, який раніше презентував Кличко, роботу МАФів з продажу фастфуду планувалося дозволити з 12 травня.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: київ, кафе, карантин
В тему