1 Травня 2020
Новини

Де на Волині відновили роботу продовольчі ринки

Де на Волині відновили роботу продовольчі ринки

На Волині для створення умов реалізації продукції для сільгоспвиробників поступово відновлюють роботу агропродовольчі ринки та ярмарки сільськогосподарської продукції.

Так, сьогодні, 1 травня 2020-го року, такі ринки вже запрацювали у Володимирі-Волинському, Любомлі та Ківерцях. У Луцьку місцева влада прийняла компромісне рішення та дозволила працювати ярмаркам сількогосподарської продукції, повідомляють в управлінні інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.

«Сьогодні на виробництво та реалізацію сільськогосподарської продукції впливає не лише карантин через пандемію, а й несприятливі посушливі погодні умови. Волинь – аграрна область, тому важливо приділяти увагу розвитку наших аграріїв. Сподіваюся, це трохи покращить не просту на сьогодні ситуацію», – переконаний голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

Кілька місць торгівлі очільник області відвідав особисто. Як повідомив йому представник Держпродспоживслужби у Волинській області, усі ринки забезпечені постійною присутністю двох спеціалістів Держпродспоживслужби, вранці інспектори провели первинний огляд. Порушень не виявлено.

Зокрема, у Володимирі-Волинському відкрито м’ясний торговий ряд, де відбувається реалізація м’ясної продукції. Молочні продукти станом на сьогодні ще поки не реалізовується.

У Ківерцях працює дві точки реалізації м’ясної продукції та рослинної сировини.

У Любомлі на сьогодні наявні дві точки реалізації сільськогосподарської продукції.

Вимоги постанови Головного санітарного лікаря країни дотримуються, тобто на вході контролюють кількість людей, які перебувають на території ринку, проводиться температурний скринінг, дотримується відстань між торговими місцями, також наявна розмітка щодо соціальної дистанції для покупців.

Задекларували бажання відновити роботу й ринки інших районів, тож днями, очевидно, запрацює ще кілька.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, ринки
В тему