1 Травня 2020
Новини

У Чернівцях пікетували лікарню, де лікують хворих на коронавірус

У Чернівцях пікетували лікарню, де лікують хворих на коронавірус

У Чернівцях, у мікрорайоні Садгора, місцеві жителі, пікетували міську лікарню №4.

Вони кілька годин не випускали машину з території лікарні, бо думали, що та вивозить інфіковані коронавірусом трупи людей. Саме цей медзаклад у Чернівцях є одним із тих, що приймає хворих на коронавірус пацієнтів. Пікет біля нього відбувся 30 квітня. Про це розповів під час свого онлайн-брифінгу мер міста Олексій Каспрук.

Ми знову прославимось на всю Україну. Кілька садгірчан, сусідів міської лікарні №4, влаштували пікет. Приводом для цього стало те, що нібито працівники лікарні винесли тіло померлого, поклали в якийсь сарай. Там не багато було людей, але вони перешкоджали "швидкій" з хворим виїхати у міську лікарню №1, – наголосив він.

Каспрук додав, що інфекція нікуди не поділася, але "від стін лікарні ніхто не заразиться коронавірусом".

Тим часом пікетувальники вважають, що пацієнти лікарні постійно порушують режим, чим створюють загрозу для всіх мешканців вулиці.

"Йдуть до продуктових магазинів, маски натягнули, купили продукти, повернулися до лікарні. Ніхто не знає, може ця людина бути хвора", – обурюються люди.

У лікарні кажуть, що у них лежать пацієнти з COVID-19 з легкою та середньою важкістю захворювання.

"Важких хворих у нас немає, те що вони виходять – це неправда. Тому що медперсонал за цим стежить", – розповіла генеральна директорка міської лікарні №4 Галина Шпак.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: чернівці, лікарня, акція протесту
В тему

Останні матеріали