На Сарненщині вночі 29 квітня до поліції надійшов виклик від 25-річної жительки села Корост.
Вона зазначила, що невідомі підпалили позашляховик, від якого загорівся будинок, - повідомляє Нацполіція у Рівненській області.
В результаті загоряння вогонь знищив автомобіль Jeep Grand Cherokee, дах, перекриття будинку та пошкодив стіни. Позашляховик належить 64-річному власнику помешкання. Унаслідок пожежі ніхто не постраждав.
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kazanova_mob.jpg)
За фактом умисного пошкодження майна відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою кваліфікацією частини 2 статті 194 Кримінального кодексу України.
У рамках кримінального провадження поліцейські проводитимуть додатковий огляд місця події та призначатимуть ряд судових експертиз, за результатами яких буде встановлена причина пожежі.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.