28 Квітня 2020
Новини

У Луцьку безплатно встановлять індивідуальні теплові пункти у багатоповерхівках

У Луцьку безплатно встановлять індивідуальні теплові пункти у багатоповерхівках

До Луцька привезли перші індивідуальні теплові пункти для використання у багатоквартирних будинках.

Про це повідомив перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

«Наступного тижня розпочнеться їх встановлення. В яких саме багатоповерхівках буде обладнано ІТП, повідомимо найближчим часом.

Нагадаю, 254 індивідуальних теплових пункти (ІТП) встановлять у житлових будинках Луцька, переважно у 33-му і 40-му районах, на реалізацію цього проекту вдалося залучити грантові кошти Фонду східного партнерства з енергоефективності та екології (E5P).

Для мешканців багатоквартирних будинків встановлення ІТП безоплатне!

Серед переваг ІТП – суттєва економія на опаленні, можливість регулювання обігріву, його посилення в холодну пору і послаблення при потеплінні. Після встановлення ІТП загальне зниження споживання тепла становить від 15% до 73%. Індивідуальні теплові пункти дозволяють економічно і, головне, раціонально використовувати енергоресурси.

Проєкт модернізації централізованого теплопостачання м. Луцька здійснюється у співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку (EBRD) – кредитора даного Проєкту та розпорядника коштів Фонду східного партнерства з енергоефективності та екології (E5P), Фонду чистих технологій (CTF) та Шведського агентства з міжнародного розвитку Уряду Швеції (SIDA), останнє з яких фондує роботу консультантів Проєкту з корпоративного розвитку EGIS International, Французька республіка та технічного консультанта RAMBOLL A/S, королівство Данія. Гарантом виконання Проєкту є Луцька міська рада», - йдеться у повідомленні.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, луцьк, луцька міська рада, будинок, луцьктепло
В тему