24 Квітня 2020
Новини

Кого призначили новим головою Івано-Франківської ОДА

Кого призначили новим головою Івано-Франківської ОДА

Зеленський призначив головою Івано-Франківської ОДА Віталія Федоріва.

Президент одразу ж провів зустріч з новопризначеним головою області та побажав йому успіхів у роботі. Указ про призначення Віталія Федоріва головою облдержадміністрації опублікований на сайті Офісу Президента України.

Володимир Зеленський під час зустрічі, яка слідувала призначенню, наголосив на важливості вирішення актуальних проблем в Івано-Франківській області. Зокрема, мовиться про економічний розвиток регіону.

Федорів з 10 лютого був тимчасовим очільником області. Після офіційного призначення він подяував президенту за висловлену довіру.

Довідково: Віталій Федорів народився 1977 року в селі Братківці Тисменицького району Івано-Франківської області. У 2000-му закінчив Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Економіка підприємства», (інженер-економіст), у  2004 році – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю «Державна служба» (магістр державної служби). З 2001 року працював у структурах Івано-Франківської обласної державної адміністрації, а також заступником начальника Державної фінансової інспекції в Івано-Франківській області. З листопада 2018 року був заступником голови, а з лютого 2020-го – тимчасово виконував обов’язки голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: володимир зеленський, івано-франківськ
В тему