24 Квітня 2020
Новини

В Чехії скасовують карантин: запрацюють магазини, перукарні, ресторани

В Чехії скасовують карантин: запрацюють магазини, перукарні, ресторани

В Чехії за рішенням уряду скасовують загальнонаціональний карантин. В цій країні карантинні обмеження ввели  в середині березня через епідемію коронавірусу.

Карантин послаблять з 24 квітня, повідомляє  Prague morning.

«Ми ухвалили рішення скасувати з п’ятниці, 24 квітня, заборону на вільне пересування громадян у Чехії», – повідомив міністр охорони здоров’я Адам Войтех.

Також з п’ятниці жителі країни зможуть виїжджати за кордон. При поверненні до країни потрібно буде пред’явити медичне підтвердження про негативний результаті аналізу на коронавірус або дотримуватися двотижневого домашнього карантину.

Уряд Чехії також переглянув схвалений раніше графік ослаблення інших обмежувальних заходів. Магазини та підприємства сфери послуг відкриються раніше, ніж очікувалося.

У понеділок, 27 квітня, відкриються магазини з площею менше 2500 метрів, (крім тих, що розташовані у торгових центрах). Раніше очікувалося, що це станеться тільки наприкінці травня. Відкриються також фітнес-центри, зоопарки і вузи.

11 травня відкриються торговельні центри, перукарні, масажні салони і музеї. 25 травня буде відкрито кафе і ресторани і знято більшість інших обмежень.

Коли кордони країни відкриються на в’їзд для іноземців – поки невідомо.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, чехія, коронавірус, карантин
В тему