23 Квітня 2020
Новини

Обов'язки начальника Держгеокадастру Волині виконуватиме... головний спеціаліст з району

Обов'язки начальника Держгеокадастру Волині виконуватиме... головний спеціаліст з району

Виконувачем обов'язків начальника Головного управління Держгеокадастру у Волинській області став головний спеціаліст Луцького районного відділу цього ж управління Роман Маркевич.

Відповідний наказ, копія якого потрапила в розпорядження t1.ua, 22 квітня підписав голова Держгеокадастру України Денис Башлик.

Так, у документі вказано, що виконання обов'язків начальника управління зняли 23 квітня з Сергія Волчка через те, що вакантні посади начальника управління та двох заступників. 

Виконання обов'язків, згідно наказу, від 24 квітня поклали на головного спеціалісту відділу у Луцькому районі цього ж управління Романа Маркевича.

Відомо, що посада головного спеціаліста є однією з найнижчих за рангом посад в складі Головного управління, в якому, до слова, працює більше 50 осіб, які замайють вищі посади в цій структурі. Наприклад, перший заступник начальника управління, начальник відділів та управлінь.

Крім того, за інформацією джерел у правоохоронних органах, відомо, що Роман Маркевич є ставлеником одного з попередніх очільників управління Олеся Іващенка, якого в квітні 2019 року поліція та прокуратура затримали на хабарі в 20 000 доларів. Сам Маркевич, за даними силовиків, причетний до спроби неправомірного виділення землі в одному з найбільших парків Луцька.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, Україна
В тему