23 Квітня 2020
Новини

Коли у Луцьку вийдуть на маршрут нові тролейбуси

Коли у Луцьку вийдуть на маршрут нові тролейбуси

У Луцьку тролейбусний автопарк отримає 29 нових і сучасних низькопідлогових 12-метрових тролейбусів.

Про це повідомив перший заступник міського голови Григорій Недопад.

Передбачено поетапну передачу тролейбусів партіями по шість одиниць.

«Першу партію плануємо отримати у вересні. Кожен із тролейбусів буде обладнано кондиціонерами, usb-портами для заряджання мобільних пристроїв. Нові тролейбуси – тихі, екологічні й економічно вигідні, вони споживатимуть удвічі менше електроенергії. Один такий тролейбус замінить орієнтовно 2,5 маршрутки. Тролейбуси матимуть оригінальний дизайн і маркування, що по стилю відповідатимуть Луцьку.

27 квітня відбудеться остаточне підписання контракту із підприємством ДП «Автоскладальний завод № 1» АТ «АК «Богдан Моторс», яке визнане переможцем тендеру на постачання нових тролейбусів. Вчора, 22 квітня, відбулася передконтрактна зустріч, на якій ми обговорили технічні питання і внесли необхідні зміни до контракту. Важливо, що разом із тролейбусами отримаємо і всі необхідні запчастини та інструменти для їх подальшого технічного обслуговування і експлуатації.

Реалізація проєкту стала можливою завдяки залученню коштів Європейського інвестиційного банку на вигідних для Луцька умовах із низькою відсотковою ставкою – менше двох відсотків річних. Участь у тендері взяли два підприємства, «Богдан Моторс» запропонувало більш вигідні умови для Луцька й надало всю необхідну документацію та сертифікацію. В цілому реалізація проєкту тривала не один рік, зараз ми максимально наблизилися до очікуваного результату. Велика робота здійснена відділом інвестиційної політики Департаменту економічної політики Луцької міської ради. Разом із Boris Smal та Сергій Омельчук (Sergiy Omelchuk) ми уже починаємо працювати над наступною фазою іншого проєкту, який дасть можливість придбати ще 30 тролейбусів, 5 із яких будуть оснащені автономним ходом», - розказав Григорій Недопад.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: луцьк, Волинь, луцька міська рада, громадський транспорт
В тему

Останні матеріали