21 Квітня 2020
Новини

У Луцьку ремонтуватимуть три світлофори

У Луцьку ремонтуватимуть три світлофори

У Луцьку, в середу, 22 квітня, відбуватиметься ремонт ще трьох світлофорів.

Із 9 00 до 12 00 здійснюватиметься ремонт світлофора по вул. Грушевського, біля Волинської обласної лікарні, упродовж дня буде проведено реконструкцію світлофорних об’єктів на виїзді від Там Таму та в районі вул. Володимирської, 105 (район МКБ), повідомляє заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

Капітальний ремонт сорока світлофорних об’єктів і створення центрального пульту управління світлофорами реалізується за кошти Європейського союзу в рамках проєкту «Покращення безпеки транскордонної дорожньої інфраструктури Хелма та Луцька» через Програму транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020. Комунальним підприємством «Луцьксвітло» вже проведено ремонт на десяти локаціях міста. При цьому було замінено застарілі та частково непрацюючі світлофори на більш сучасні, енергоефективні з LED-підсвіткою.

Жителі Луцька позитивно сприймають нововведення, адже нові прилади є значно яскравішими за колишні та мають вмонтований відлік часу, а деякі і звукові сигнали для людей із вадами зору. Крім того, із допомогою центрального пульту управління існуватиме можливість дистанційного керування та усунення неполадок у роботі світлофорів.

Загальна вартість робіт з капітального ремонту світлофорних об'єктів – 11 889 986,10 грн, з яких 216 644 євро – це кошти ЄС, решту профінансовано з міського бюджету.

Працює над реалізацією проєкту Управління міжнародного співробітництва та проєктної діяльності Луцької міської ради.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк
В тему