У Володимирі поліцейські склали 5 адмінпротоколів на мешканців міста та району, які підписали згоду на обсервацію, проте не дотрималися її.
Про це повідомили у Володимир-Волинському відділі поліції 18-го квітня, пише "БУГ".
Нагадаємо, за порушення правил карантину, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм загрожує штраф від 17 тисяч до 32 тисяч грн. За це ж порушення для посадових осіб штраф — від 34 тисяч до 170 тисяч грн.
Адміністративна відповідальність встановлена за самовільне залишення місця обсервації (карантину) людиною, яка може бути інфікована коронавірусною хворобою.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Підтвердили загибель захисника з Маневичів Олександра Бусла
19 Червня 2026
На Донеччині загинув захисник з Волині Віктор Зенц
19 Червня 2026
Затримали підозрюваного у вбивстві пенсіонерки на Волині
18 Червня 2026
У Луцьку та Ковелі запрацює мотопатруль
18 Червня 2026
Стало відомо про загибель захисника Василя Заремби з Волині
18 Червня 2026
Реклама







