18 Квітня 2020
Новини

У Київській області — майже 40 пожеж за добу

У Київській області — майже 40 пожеж за добу

Понад 1000 рятувальників київського гарнізону ліквідовують 37 пожеж трав’яного настилу, які виникли у  Києві та області за останню добу.

Про це повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту Київської міської держадміністрації.

У Києві сталося 4 пожежі трав’яного настилу загальною площею 1,3 Га, аразі всі вони ліквідовані:

  • Деснянський район –700 кв.  м;
  • Голосіївський район – 500 кв. м;
  • Дарницький район – 50 кв. м;
  • Святошинський район – кв. 50 м.

У Київській області виявили 33 осередки пожеж трав’яного настилу площею 26,8 Га.

Горять також і торф’яники: 

  • Обухівський район, с. Великі Дмитровичі – 0,4 Га; 
  • Вишгородський район с. Нижня Дубечня – 0,2 Га.

Окрім того, продовжують тліти окремі осередки тління трав’яного настилу в Житомирській області. На території Виступовицького лісництва площа пожежі становить близько 2 тисяч га. А на території Бережестського лісництва поблизу с. Бережесть – близько 700 га.

У Чорнобильській зоні відчуження та безумовного відселення продовжують гасити пожежі на території Корогодського, Луб’янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництв. Там ще є тління трав’яного настилу, пеньків та деревини в осередках пройдених вогнем.

Радіаційний фон у столиці та області – у межах норми. Однак у повітрі фіксують продукти горіння. Зокрема перевищений вміст діоксиду сірки, формальдегіду та діоксиду азоту. Тож фахівці просять не виходити на вулицю без нагальної потреби, тримати вікна зачиненими та споживати більше рідини.

Як пояснили в Управлінні екології та природних ресурсів, в осередках пожеж навколо Києва відбувається тління та горіння сухої трави та лісового опаду. Пожеж досить багато, як і точок тління, і звідти надходить до атмосфери міста досить значна кількість продуктів горіння

Спецтехніка комунальних підприємств столиці у посиленому режимі миє вулиці та дороги Києва. Такі роботи тривають у всіх районах столиці.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: київ, пожежа, рятувальники, дснс
В тему