14 Квітня 2020
Новини

COVID-19 смертельніший за свинячий грип вдесятеро

COVID-19 смертельніший за свинячий грип вдесятеро

За повідомленням ВООЗ,  COVID-19 смертельніший за свинячий грип вдесятеро. А значить, усі обмеження карантину та інші заходи, застосовані у боротьбі проти коронавірусу, повинні  скасовуватися не одразу, а повільно та поступово.

Коронавірус поширюється дуже швидко, повідомляють Волинські новини з посиланням на Всесвітню організацію охорони здоров'я.

«Ми знаємо, що COVID-19 швидко поширюється, і ми знаємо, що це смертельно – в 10 разів смертельніше, ніж вірус, що спричинив пандемію грипу 2009 року», – сказав генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус.

Він додав, що спалахи хвороби набирають обертів дуже швидко, а от зупиняються набагато повільніше.У деяких країнах випадки хвороби подвоюються лише за 3-4 дні. За словами гендиректора ВООЗ, це означає, що обмежувальні заходи через коронавірус мають скасовуватися повільно та поступово – «це не може статися все відразу».

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров’я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю – COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає – пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з’явиться не раніше, ніж через півтора року.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, Україна, коронавірус, грип
В тему

Останні матеріали