12 Квітня 2020
Новини

Президент Зеленський пообіцяв мільйон доларів винахіднику вакцини від COVID-19

Президент Зеленський пообіцяв мільйон доларів винахіднику вакцини від COVID-19

В Україні президент Володимир Зеленський вручить грошову нагороду у розмірі щонайменше один мільйон доларів тому українському науковцю, який зможе винайти вакцину від коронавірусу.

Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко у інтерв'ю виданню lb.ua

Від імені МОЗу українським академікам відправили листи з обіцянкою винагороди. 

Я вам відкрию секрет. Президент попросив мене, щоб я написав листи на наших академіків і пообіцяв, що якщо хтось винайде вакцину або ліки, то отримає, не знаю з якого фонду, мінімум мільйон доларів,
– поділився таємницею з lb.ua Віктор Ляшко.

Що відомо про вакцину від COVID-19

  • У світі розробляють приблизно 20 вакцин проти коронавірусу. Україна наразі не займається розробкою та створенням вакцин.
  • В Туреччині медики розробили вакцину від COVID-19 та розпочали тестування на тваринах. Зрештою у піддослідних виробились антитіла.
  • Австралійські вчені почали тестувати дві вакцини проти коронавірусу на тхорах. Вчені очікують, що перші результати випробувань з'являться в червні.
  • У США вчені представили перші результати доклінічних випробувань вакцини від коронавірусу SARS-CoV-2. Досліди проводилися на лабораторних мишах. Через два тижні після вакцинації у гризунів почали активно вироблятися антитіла до коронавірусу.
  • В колишньому епіцентрі спалаху коронавірусу, а саме у місті Ухань, вакцину проти коронавірусу ввели трьом групам добровольців. Вчені зазначають, що доклінічні випробування повинні закінчитися до кінця наступного місяця.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, володимир зеленський, президент, коронавірус
В тему