9 Квітня 2020
Новини

Чи введуть комендантську годину на Львівщині

Чи введуть комендантську годину на Львівщині

Уряд хоче запровадити комендатські години на Львівщині, а також у Івано-Франківській та Тернопільській областях.

Про нові обмеження у Львівській області журналістам 24 каналу розповіло джерело у Львівській ОДА. Водночас у поліцію області поки жодних наказів не надходило. Правоохоронці запевняють, що їх ніхто не попереджав про нові обмеження.

Посилення карантину на Львівщині: головне

  • Запровадження суворого контролю силовиків. Мовиться про посилений контроль правоохоронців за дотриманням виконання умов карантину.
  • Обмеження діятимуть на період вихідних з 13 години суботи до 6 ранку понеділка.
  • Посилення контролю за пересуванням автотранспорту 
  • Вимірювання температури тіла подорожуючих на межі Львівської області з суботи і до завершення карантину.Що відомо про введення комендантської години на Заході України
  • Кабінет Міністрів України розглядає ймовірність введення комендантської години у деяких регіонах через поширення COVID-19. Комендантську годину можуть ввести на вихідних. Про це після наради з прем'єр-міністром Денисом Шмигалем розповіли мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.
  • Окремо Марцінків наголосив, що мерам повідомили про продовження карантину до початку травня. Щоправда, число прем’єр не уточнив.
  • Раніше про можливе введення комендантської години заявляли в Офісі Президента. Так, на сайті глави держави повідомляли, що мешканці Чернівецької та Тернопільської областей "позитивно відреагували на додаткову карантинну рекомендацію залишатися вдома на вихідних – з 13:00 суботи до 6:00 понеділка".
Що таке комендантська година? Це заборона перебувати на вулиці та в громадських місцях у певні години в межах населеного пункту чи країни, де ввели надзвичайний стан. Найчастіше заборона виходити на вулицю розповсюджується на вечірній і нічний період часу.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: львів, карантин, коронавірус
В тему