8 Квітня 2020
Новини

Скільки грошей отримала Волинь на соцвиплати під час карантину

Скільки грошей отримала Волинь на соцвиплати під час карантину

Малозабезпечені сім’ї, матері-одиначки, особи, що отримували допомогу по догляду за інвалідами 1-2 групи внаслідок психічних розладів, важкохворими дітьми, діти, батьки яких ухилялися від сплати аліментів, внутрішньопереміщені особи, особи з інвалідністю та інші малозахищені верстви отримуватимуть виплати автоматично до закінчення карантину.

Про це йшлося у середу, 8 квітня, під час брифінгу у Волинській ОДА, - пише ІА "ВолиньPost".

Якщо ж у цей період особи з інвалідністю не могли отримати довідки від медкомісій також отримають виплати. Після закінчення карантинного періоду визначать час, коли необхідні документи потрібно буде оформити.

Директор департаменту соціального захисту облдержадміністрації Оксана Гобод повідомила, що область отримала 173 мільйони гривень на виплати малозабезпеченим, особам з інвалідністю та іншим пільговим категоріям населення. По тисячі гривень отримають і пенсіонери, які мали пенсію меншу 5 тисяч гривень.

Окрім того, 36 мільйонів гривень Волинь отримала для разових виплат до 9 травня.

Протягом квітня одиноким жителям області роздадуть 17 800 продуктових наборів. На сьогодні 4 500 таких наборів відправили у терцентри соціального обслуговування.

Нагадаємо, уряд ухвалив низку рішень щодо соціального забезпечення населення під час карантину. Так, якщо житлова субсидія буде завершена в опалюваний період, то після завершення цього періоду усім домогосподарствам перепризначать її автоматично без відповідних звернень. Люди, які залишилися без роботи під час карантину, також матимуть можливість звернутися для призначення субсидії через майданчик Мінсоцполітики онлайн, комірки управлінь соцзахисту, передані через уповноважених сільських, селищних рад, працівників чи сервісів, що діють на територіях ОТГ.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: гроші, Волинь, карантин, коронавірус, Надзвичайні події, соцвиплати
В тему