У Черкасах двоє хворих на Covid-19 втекли з інфекційної лікарні через окремі виходи на двір, які є в кожному боксі.
Як повідомила заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Надія Гетьман, це трапилося 6 квітня, - пишуть Факти.
"В інших областях таке вже траплялось, у нас таке вперше. Тому сьогодні на засідання штабу з ліквідації НС буду виносити питання, як в подальшому запобігти подібним випадкам", – наголосила вона.
Станом на 7 квітня у Черкаській області підтвердили 62 випадки інфікування Covid-19.
В Україні загалом зафіксовано 1 462 випадки Covid-19 – 143 за добу. Від коронавірусу померли 45 осіб, 28 пацієнтів одужали.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Гній тиснув на серце: на Волині лікарі врятували пацієнта
Сьогодні, 15:13
Хакери розробили копію «Резерв+»
19 Червня 2026
У львівській лікарні помер солдат з Волині Сергій Вознюк
18 Червня 2026
У психіатричній лікарні збудують новий корпус
15 Червня 2026
У лікарні помер захисник з Володимира Андрій Лавренюк
10 Червня 2026
На Волині вперше провели унікальну операцію на серці
20 Травня 2026
В Україні виявили вже 63 випадки зараження хантавірусом
18 Травня 2026
На Одещині росіяни зруйнували відділення лікарні
29 Квітня 2026
У Нововолинську обікрали лікарню: що винесли
24 Квітня 2026
Реклама





