7 Квітня 2020
Новини

Чи продовжать і на скільки в Україні карантин

Чи продовжать і на скільки в Україні карантин

В Україні  карантин, який спочатку тривав до 3 квітня, а потім був продовжений до 24-го, можливо продовжать. Про це говорять як представники влади, так і експерти – пише 24 канал.

На засіданні уряду 3 квітня карантинні заходи в Україні посилили: переміщення дозволять тільки по двоє, а усі хто повертатимуться з-за кордону, обов'язково проводитимуть 14 днів в обсервації.

Окрім того, діятиме лише 19 пунктів пропуску на кордонах, а українців наполегливо просять утриматися від прогулянок парками і шашликів на природі.

Чи продовжать карантин після 24 квітня

Головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко 7 квітня заявив, що за умови дотримання карантинних обмежень Україна зможе повернутися до нормального життя через два тижні.

Міністр МВС Арсен Аваков припустив, що карантин у країні може тривати ще два місяці. А за оптимістичними прогнозами, до нормального життя українці зможуть повернутися після 15 травня.

Його заступник Антон Геращенко окреслив, що лише у цей час буде розгортатися пік коронавірусу. Прогнозують, що це станеться 15 – 25 квітня. Відповідно, через це ймовірно і буде продовжений карантин.

Прем'єр Денис Шмигаль висловився, що українці мають заробляти гроші, а економіка не простоювати. Тому ймовірно, карантин таки послаблять. Однак буде це не менш ніж через 2 – 3 місяці після його введення.

Що думають самі українці

87% українців бачать реальну загрозу поширення коронавірусу в Україні. Проте лише 51% вважає, що Covid-19 може зачепити їхню родину. Такі результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг". А серед найбільших страхів наразі – зараження коронавірусом і зниження доходу.

Також 83% підтримують можливу заборону на проведення масових заходів, страйків, мітингів в умовах надзвичайного стану в країні. Однак, третина все ж висловлюється за те, що карантин був правильним рішенням влади.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, карантин
В тему

Останні матеріали