4 Квітня 2020
Новини

На Волині священик та паламар могли заразитись від хворого на коронавірус лікаря

На Волині священик та паламар могли заразитись від хворого на коронавірус лікаря

На Волині священик, що відправляв похорон  хворого на коронавірус гінеколога Ореста Тимчака, перебуває  на самоізоляції, очікуючи результатів аналізів. Така ж ситуація і з паламарем, що був присутній на похороні.

Про це повідомив голова інформаційно-видавничого центру Волинської єпархії ПЦУ Віталій Собко – пишуть Волинські новини.

«Священик, який відправляв похорон, перебуває вдома на карантині, в самоізоляції. Але про те, що він заразився, я вперше чую, – прокоментував протоієрей. – На карантині в самоізоляції також перебуває і паламар. Знаю, що паламар зробив аналіз і чекає на результат. То я думаю, що і священик зробив».

Нагадаємо, 66-річний лікар Волинської обласної клінічної лікарні Орест Тимчак помер 29 березня в інфекційній лікарні. Основна причина смерті – серцевий напад. Прощалися із покійником 30 березня у нижньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору Луцька. 31 березня тут здійснили дезінфекцію.

4 квітня стало відомо, що лікар і медична сестра, які робили розтин хворого на коронавірус гінеколога, отримали позитивні результати тесту на COVID-19. Результати ще однієї медсестри очікують.

Нагадаємо, днями Митрополит Луцький і Волинський Михаїл розповідав, що священники робитимуть тести на коронавірус, якщо буде така змога.

«Щойно буде така можливість, ми все зробимо. Але я впевнений, що наші храми ніколи не будуть місцем, на яке вкажуть пальцем – от розсадник бактерій», – додав він.

До слова, Віталій Собко також розповів, що наразі церковники ще не визначилися, як здійснювати службу на Великдень.

 «З приводу планів на Великдень, то поки не знаю, як це буде. Має засідати священний синод нашої церкви, там це питання буде розглядатися. І коли нам буде точно відомо, як це буде виглядати, зокрема в соборі, тоді ми про це повідомимо», – резюмував представник ПЦУ.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, луцьк, коронавірус, православна церква україни, похорон
В тему