4 Квітня 2020
Новини

Волинські медики при розтині хворого гінеколога на COVID-19 також заразились

Волинські медики при розтині хворого гінеколога на COVID-19 також заразились

При розтині хворого на коронавірус волинського лікаря-гінеколога заразились лікар та медсестра. Також очікують на результати тесту ще однієї медсестри.

Мова йде про лікаря-гінеколога Волинської обласної клінічної лікарні Ореста Тимчака, який помер 29 березня в інфекційній лікарні, і в якого після смерті лабораторно підтвердили коронавірус.

Проте причиною смерті Тимчака став не вірус, а серцевий напад. А 3 квітня стало відомо про смерть водія «швидкої» зі Старовижівщини, в якого теж діагностували коронавірус.

Про це в коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив директор Волинського обласного патологоанатомічного бюро Володимир Онищук.

Він наголосив, що медикам провели тестування відразу після завершення процедури розтину. За станом на 3 квітня в лікаря і медсестри підтвердився коронавірус, результати дослідження ще однієї медсестри очікують.

Володимир Онищук наголошує, що розтин відбувався з дотриманням всіх процедур та в захисному спорядженні, адже вже тоді було відомо, що в померлого, ймовірно, є коронавірус.

З його слів, медики почувають себе задовільно, симптомів хвороби не мають, перебувають на самоізоляції. Відповідно до процедури, у всіх приміщеннях після розтину провели чистку, обробку і прибирання.

Загалом вже у 12 медичних працівників на Волині діагностували коронавірус. Серед працівників луцької лікарні - 8 хворих. Після першого випадку інфікування вранці 1 квітня діагноз підтвердився ще у 1 лікаря та 3 медсестер, а ввечері того ж дня – ще у 3 лікарів.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: луцьк, Волинь, коронавірус, медицина
В тему