3 Квітня 2020
Новини

Двоє волинян, які першими захворіли на коронавірус, одужують

Двоє волинян, які першими захворіли на коронавірус, одужують

7-річна дівчинка з Гіркої Полонки та лікар з Луцька одужують від коронавірусу.

Про це сьогодні стало відомо під час засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка в режимі відеозв’язку провів виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, - інформують на сайті міськради.

Перші у Волинській області хворі на COVID-19 отримали від’ємні тестові проби.

Тим часом ще не у всіх магазинах Луцька працівники забезпеченні засобами захисту належним чином, тому правоохоронці складають на порушників адміністративні протоколи. Найчастіше в закладах торгівлі в продавців відсутні рукавиці, маски. Також бракує засобів дезинфекції.

Григорій Пустовіт зауважив, що на цих речах економити не можна, адже це — безпека людей. Він закликав правоохоронців робити суб’єктам господарювання попередження, а в разі відсутності адекватної реакції — зачиняти їх.

З 20 березня до Луцька повернулося 250 осіб з-за кордону. 205 з них — залишаються вдома, 30 — працюють водіями далекобійниками, доля решти — невідома, адже при перетині кордону вони вказували недостовірні дані. Зараз їх місце перебування встановлюють правоохоронці.

У свою чергу, інспектори департаменту муніципальної варти об’їжджають парки та сквери міста, аби унеможливити перебування там груп осіб, які можуть порушувати карантин. А вже на вихідних муніципали роздаватимуть суб’єктам господарювання копії рішення виконавчого комітету міської ради з додатковими обмеженнями для магазинів продовольчої групи товарів.

Разом з тим, управляючі компанії та ОСББ нашого міста вже почали обгороджувати сигнальними стрічками дитячі майданчики в дворах, щоб діти не гралися там, а залишалися вдома.

З понеділка в місті розпочнуть обробляти дизрозчином дороги. Таку ж процедуру робитимуть й в напрямку сміттєзвалища в селі Брище.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: луцьк, Волинь, коронавірус, Надзвичайні події
В тему

Останні матеріали