3 Квітня 2020
Новини

На Камінь-Каширщині реконструюють чотири амбулаторії

На Камінь-Каширщині реконструюють чотири амбулаторії

За кошти субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області» на Камінь-Каширщині реконструюють чотири амбулаторії.

Про це йдеться на сторінці "Зниження рівня захворюваності на хвороби системи кровообігу- Волинська ОДА" у FAcebook.

Від 40% до 80% – готовність приміщень, що функціонуватимуть як амбулаторії загальної практики – сімейної медицини у Камінь-Каширському районі після реконструкції.

У повідомленні зазначають, що за три об’єкти після отримання перемоги у тендері взялося товариство з обмеженою відповідальністю «Житлобуд-2». Його працівники здійснюють реконструкцію Бузаківського, Нуйнівського та Воєгощинського ФАПів під амбулаторію загальної практики сімейної медицини. На перших двох об’єктах вже реалізували 40-50% від запланованого, на третьому впоралися на 80%.

Реконструкція лазні під Полицівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини здійснена на половину. Тут підрядник – приватне підприємство «Інтеренергоінвест».

«І медики, і мешканці сіл, де мають запрацювати відновлені за кошти субпроєкту амбулаторії, уже давно чекають на їхнє відкриття. А введення в експлуатацію приміщень, де медичні послуги надаватимуть на значно вищому рівні, дуже важливе для одного з тих районів Волині, де найбільша чисельність населення. Сподіваємося, що до осені усі амбулаторії відкриють двері для пацієнтів, а лікарі та медсестри «первинки» розпочнуть роботу в комфортних умовах», - наголошує очільник Камінь-Каширського центру первинної медико-санітрарної допомоги Ігор Соловей.

Підрядники підкреслюють, що амбулаторії здати в експлуатацію у другому-третьому кварталах 2020 року реально лише за умови належного фінансування із держбюджету. А оскільки субпроєкт має бути повністю реалізований до осені 2020 року, то своєчасне і в повному обсязі надходження коштів – вирішально важливе.

Команда з реалізації субпроєкту впевнена, що на центральному рівні це врахують – і до кінця року медичні працівники переїдуть до усіх оновлених за кошти позики амбулаторій, а пацієнти отримуватимуть медичні послуги в комфортних умовах. Тим паче, що офісні та медичні меблі, медичне обладнання та інструментарій для амбулаторій, ремонт та реконструкція яких здійснюється за кошти позики, уже придбані.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Волинь, камінь-каширський, медицина
В тему