На Волині, на озері Рогізне біля села Ветли Любешівського району, 1 квітня рятували місцевого жителя, який тонув.
Про це повідомили у пресслужбі ДСНС Волині.
До місця події були направлені працівники 23-го Державного пожежно-рятувального поста Управління ДСНС України у Волинській області. На місці події з’ясувалося, що за 300-400 метрів від берега у воді перебуває 46-річний мешканець села Ветли, з останніх сил тримаючись за човен.
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/kinezi_mob.jpg)
На порятунок чоловікові вирушив командир відділення 23-го Державного пожежно-рятувального поста старшина служби цивільного захисту Валентин Петелько.
Першими дістались до потерпілого його односельчани, які допомогли чоловіку вибратися з води у свій дерев’яний човен та попрямували до берега. Сильний вітер та висока хвиля загрожувала перекинути їх плавзасіб.
Порівнявшись із човном, в якому на допомогу прямував рятувальник, чоловіки переклали рибалку у човен рятувальника й потерпілий був благополучно доправлений на берег.
На березі працівники ДСНС разом із місцевими жителями надали врятованому першу допомогу. А медики, які також прибули за викликом, доправили 46-річного чоловіка до місцевої лікарні із попереднім діагнозом загальне переохолодження.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.