1 Квітня 2020
Новини
У Києві біля готелів, де українці перебувають на обсервації, чергують нацгвардійці
У Києві біля готелів "Козацький" та "Пуща" чергують нацгвардійці.
Усіх хто наближається до готелів просять показати документи. В'їзди та виїзди з готелів перекриті. Про це повідомляють у телеграм-каналі Pavlovsky News, - пише 24 канал.
Водночас за даними журналістів, у готелі "Козацькому" люди скаржаться, що їм не дають вийти навіть на подвір'я. Вони вважають, що утримають їх там незаконно.
За словами евакуйованих, зі здоров'ям у них все гаразд. Сьогодні ввечері їм повинні зробити ПЛР-тести на наявність коронавірусу. Якщо у всіх тест буде негативним, людей обіцяють відпустити на самоізоляцію.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
Хакери розробили копію «Резерв+»
19 Червня 2026
В упц мп відреагували на російську атаку по Лаврі
15 Червня 2026
росіяни влучили «шахедом» у Києво-Печерську Лавру
15 Червня 2026
У Києві демонтували пам'ятник Булгакову
4 Червня 2026
Псевдоінвалідність за 100 доларів: киянку зловили на волинському кордоні, а вона дала хабар
2 Червня 2026
росія масовано вдарила по Києву: є загиблі
2 Червня 2026
Реклама





