Кабмін готує програму створення робочих місць для тих, хто в умовах пандемії коронавірусу повернувся до України або втратив роботу.
Про це на нараді у президента Володимира Зеленського заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляєють на сайті президента.
За його словами, уряд розробляє програму по створенню робочих місць для тих, хто приїхав з-за кордону або втратив роботу у зв'язку з поширенням коронавірусу.
"Ми плануємо створити багато робочих місць вже через кілька тижнів. Зокрема, нам потрібні люди для ремонту доріг, будівництва тротуарів, прибирання територій. Багато різних вакансій", - зазначив Шмигаль.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Зеленський провів зустрічі з кандидатами на місце Єрмака
5 Грудня 2025
Рада ухвалила держбюджет на 2026 рік
3 Грудня 2025
Рубіо: Головним предметом суперечок у переговорах є 20% Донеччини, що залишаються під контролем України
3 Грудня 2025
Чи жив св. Андрій в Україні, і чому в це свято ворожать?
2 Грудня 2025
Волинський науковець отримав премію президента України
2 Грудня 2025
У 2026 році «Нацкешбек» може змінитися
2 Грудня 2025
Реклама





